ÖVRIGT / Diverse / Kanna 7336281
nr 733 6281
Kanna
Allmoge
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 januari 2012
kl 17:54:18
7/1 20:33:48
100 kr
9/1 17:48:34